KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12533431
nr 1253 3431
Gouache
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1957, Ballerina, 36x25
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:43:10
100 kr
200 kr
Gouache